Hotel "MAJESTIC"

Detaje

Rruga Durrës - Plepa, 2001 Durrës Albania

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 

E vendosur brenda vetëm 50 m nga zona e saj private e plazhit me rërë me shezlong dhe cadra, Hotel Majestic ofron përdorim falas të 2 pishinave dhe një qendre fitnesi. Free Wi-Fi dhe ajri i kondicionuar janë objektet standarde të dhomës.
TV LCD satelitor dhe një mini frigorifer janë paraqitur në të gjitha dhomat dhe suitat në Majestic. Disa njësi vijnë me ballkon me pamje nga pishina ose deti Adriatik.
Enët mesdhetare dhe italiane shërbehen në restorantin piceri të hotelit. Ju mund të relaksoheni me një pije në bar ose në pishinë të hapur.
Free Parking është dhënë në vend. Hotel Majestic është 7 km nga qendra e Durrësit, ku mysafirët mund të vizitojnë amfiteatrin historik. Kryeqyteti i Tiranës me aeroportin e tij është brenda 30 km.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd