Hotel "SPLENDOR "

Detaje

Dhërmi Beach Prane Viles Qeveritare, 9422 Dhërmi,

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 

Një oaz i qetë pranë një prej plazheve më të mrekullueshëm të Hotel Splendor Deti Jon, i projektuar nga arkitekti italian dhe i ndërtuar sipas standardeve më të larta Evropiane, ofron një dimension të ri për pushimet në plazhin e Dhërmiut. Splendor Hotel & Spa përmban një pishinë të hapur, një palestër dhe një sauna falas, Wi-Fi falas në vende publike. Të gjitha dhomat janë të kondicionuar, një divan, TV kabllor me ekran të sheshtë. Çdo dhomë ka një banjo private me dush, tharëse flokësh. Disa dhoma kanë një ballkon privat dhe të gjitha dhomat kanë pamje nga mali dhe deti. Hoteli ka restorant ku shërbehet mëngjesi dhe bar në dispozicion të klientëve Splendor Hotel & Spa ka një shesh lojrash, dhe gjithashtu ka shërbime spa dhe Wellness për një tarifë shtesë. Stacioni i autobusëve është vetëm 1 milje larg. Parku Kombëtar Llogara është 12 milje larg. Aeroporti i Tiranës është 162 km.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd