Hotel "VLORA INTERNACIONAL"

Detaje

 
Vlorë
Skele Vlore

Destinacioni: VLORE
Shteti: Shqipëri

 
Vlora International Hotel ndodhet në qendër të qytetit, 50 m nga deti duke bërë vendin ideal për të shijuar pamje fantastike të gjirit të Vlorës. Vlora është vendosur afër atraksioneve kryesore të qytetit të tilla si Kalaja e Kaninës dhe Parku Kombëtar Llogara. Ka gjithsej 72 dhoma. Ka 35 dhoma standarde luksi, 6 suita, 9 dhoma suite junior, 6 apartamente dhe 16 dhoma me 2 shtretër. Prona ofron dhoma dhe suita të rehatshme dhe moderne. Dhomat me ajër të kondicionuar vijnë me TV kabllor LCD. Disa dhoma ofrojnë ballkone me pamje nga kopshti dhe deti. Një banjo private ka dush ose banjë dhe tharëse flokësh. Lehtesirat: dhoma jo duhanpirëse, ambiente për mysafirë me aftësi të kufizuara, dhoma familjare, ashensor / ashensor, kasafortë, ngrohje, ajër të kondicionuar, tavolinë para 24 orësh, hapësirë ​​për ruajtjen e bagazhit, shërbim në dhomë, qendër biznesi, lavanderi, pastrim kimik, shërbim hekurosjeje, martesor suitë, ambiente të dhomës VIP, shkëmbim valutor, suvenire / dyqan dhuratash, lustër këpucësh, qira makine, faks / fotokopjim, shërbim biletash, bar, restorant, snack bar, gazeta, palestër, masazh, pishinë të brendshme, kopsht, tarracë, tarracë dielli. Një restorant à la cart shërben kuzhinë ndërkombëtare, ndërsa 5 bare të ndryshme ofrojnë pije gjatë gjithë ditës. Restoranti ka një kapacitet prej 300 vendesh. Ju mund të shijoni kuzhinën italiane dhe mesdhetare si dhe të organizoni dreka dhe darka në gjysmë bordi dhe baza të plota të bordit, festa, hotelieri, ngjarje shoqërore. Hoteli ka një distancë prej 134 km nga aeroporti. Qendra e qytetit mund të arrihet brenda 1 km. 

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd