Hotel "SANDY BEACH RESORT"

Detaje

Gjendet në afërsi të rrugës nacionale Durrës-Mali i robit në plazhin vetë nën rrezet e diellit.

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 
Me ngjyrat e mrekullueshme të Detit Adriatik, ne bashkojmë njerëz nga vende të ndryshme për të provuar një ndjenjë estetikisht të këndshme dhe relaksuese. Gëzoni ditën tuaj në ujërat blu të detit ose ujërat e pastër të pishinave të rrethuara nga natyra e gjelbër paqësore. Resorti Sandy Beach Resort synon të ofrojë një shërbim ekskluziv me katër yje, i përshtatur për nevojat e veçanta dhe dëshirat e mysafirëve të tij me komoditete luksoze dhe produkte të pushimeve me cilësi të lartë. Ndërtuar mes kopshteve, ky strehim luksoz në Golem, Shqipëri, ofron një përzgjedhje të mirë të 66 dhoma hoteli dhe apartamente, të gjitha kullotin një aure qetësie. E përsosur për pushime luksoze përtej krahasimit, të gjitha dhomat dhe suitat e hotelit të Sandy Beach Resort 4 * në Golem mirëpresin mysafirët për të shijuar një shumëllojshmëri të gjerë të komoditeteve luksoze dhe komoditeteve për shërbimin e lartë të hotelit. Restoranti Kryesor (Brendshëm: 160 persona, në natyrë: 120 persona, gjithsej 280 Pax) i cili ofron pjata kombëtare dhe ndërkombëtare në stilin shuplakë. Gjithashtu ky restorant mund të ofrojë në konceptin A’la Carte me një shërbim shtesë pagese gjatë të gjitha stinëve. Koha zyrtare e hapjes së të gjitha shiritave ndryshon në ngjarjet speciale, kur ato do të mbyllen në përfundim të ngjarjes speciale. Në baret gjatë qëndrimit të tyre, klientët mund të porosisin meze të lehta, patate të skuqura, sanduiçe klubi, patate të skuqura, Pica, bruschetta etj., Gjithashtu pije alkoolike dhe joalkoolike lokale dhe të importuara, kokteje, likere plot aromë.
Distanca më pak se 40 km nga ‘Tirana International Airport’ dhe 50 minuta me makinë nga kryeqyteti, e bën atë vendin e përsosur për qëllime biznesi dhe pushimesh

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd