Hotel "EPIRUS" 3*

Detaje

Mitat Hoxha 2, 9700 Sarandë, Albania

Destinacioni: Sarandë
Shteti: Shqipëri

 
Hotel Epirus ndodhet në një gji të detit të hapur të Detit Jon në Mesdheun qendror, afër Sarandës në mbetjet e qytetit antik të Butrintit, një Trashëgimi Botërore e UNESCO-s. Hoteli ka gjithsej 30 dhoma. Dhomat janë të rehatshme, të kompletuara me TV, kondicioner, frigorifer, ballkone te bollshme me pamje nga deti. Lehtesirat: kopsht, tarracë, tarracë dielli, ambiente për Barbecue, zonë private plazhi, restorant, bar, snack bar, internet falas wireless, parkim privat falas, check-in / check-out i shpejtë, shërbim në dhomë, suitë martesore, këmbim valutor, faks / fotokopjim, transferim, dhoma familjare kondicioner ajri. Hoteli ka 2 bare plazhi në natyrë dhe një restorant. Restoranti ofron kuzhinë tradicionale shqiptare dhe italiane. Stacioni i autobusit lokal është rreth 500 metra larg, ndërsa qendra e qytetit që shfaq Muzeun Sarandë është 1 km nga hoteli. Sarandë Ferry Port është në një distancë prej 800 metra. Aeroporti Ioannis Kapodistrias në ishullin e Korfuzit mund të arrihet në një udhëtim me anije 45-minuta. Hoteli ka një distancë prej 268 km nga aeroporti.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd