Hotel "BRILANT" 4*

Detaje
Butrint, Sarande, 9703 Ksamil,  

Destinacioni: Sarandë
Shteti: Shqipëri

 

Hoteli Brilant është një hotel modern me 4 yje, i vendosur në zemër të zonës turistike të Sarandës, në bregdetin jugor të Shqipërisë. Hoteli ka gjithsej 24 dhoma komode me pamje nga deti i mrekullueshëm dhe nga bulevardi. Të gjitha dhomat janë të mobiluara me banjo dhe dush, ajër të kondicionuar, TV, mini bar, kuti sigurie për gjërat tuaja personale. Banjo private ofron një dush, ndërsa dhomat ofrojnë një ballkon. Lehtesirat: dhoma familjare, ajer te kondicionuar, tavolinë para 24 orësh, shërbim në dhomë, lavanderi, pastrim kimik, shërbim hekurosjeje, marrje me qira makine, anije aeroporti, bar, restorant, ballkon, kamp për fëmijë, salla e konferencave, parkim falas, tharëse flokësh, pastrim shtëpie, në dhomë të sigurt, mini bar, produkte cilësore të tualetit, TV satelitor, dhomë pirje duhani, tualet dhe dush. Hoteli ka një bar, një restorant dhe një sallë konferencash. Restoranti shikon në det dhe mund të shërbejë deri në 90 persona. Ajo ofron kuzhinë tradicionale mesdhetare dhe shqiptare. Qendra historike e Sarandës është rreth 700 metra larg. Stacioni i autobusit është 700 metra nga hoteli, dhe autobusët për në Tiranë, Vlorë, Gjirokastër dhe Berat nisen disa herë në ditë. Porti i trageteve me lidhje me ishullin e Korfuzit është në një distancë prej 1 km. Aeroporti i Tiranës është 300 km larg ..
 

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd