Hotel "CORAL HOTEL RESORT"

Detaje

Rr. Vlore - Rradhime (Jonufer) , 9405 Radhimë, Albania

Destinacioni: VLORE
Shteti: Shqipëri

 

E vendosur në Vlorë, Coral Hotel & Resort ndodhet pranë plazhit të saj me guralecë, ku mund të shijohen sportet ujore. Ajo ofron WiFi falas dhe një restorant në vend që shërben gatime tradicionale. Të gjitha dhomat vijnë me ajër të kondicionuar, TV satelitor dhe një ballkon që mbikëqyr detin. Çdo dhomë përmban një banjo private të pajisur me një dush, tharëse flokësh dhe bidet. Shtesat përfshijnë një minibar. Hotel & Resort Coral drejton një tavolinë para 24 orësh, ndërsa bar në vend ofron një tarracë të gjerë që mbikëqyr detin. Kuzum Baba është rreth 9 km larg, dhe Parku Kombëtar Llogara është 32 km nga prona. Qendra e Vlorës është 8 km larg. Aeroporti i Tiranës ndodhet në një distancë prej 155 km.


 

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd