Hotel "NEW YORK"

Detaje

Uji i Ftoht, 9400 Vlorë, Albania

Destinacioni: VLORE
Shteti: Shqipëri

 
Hoteli i Nju Jorkut ndodhet në një plazh me guralecë private në Detin Adriatik. Hotel New York është rinovuar në vitin 2010 duke ofruar ambiente moderne dhe vëmendje të veçantë në detaje për të siguruar ambientin e duhur për pushimin dhe relaksimin tuaj. Hoteli ka 85 dhoma. Të gjitha dhomat në Hotel New York vijnë me një ballkon me pamje nga deti ose Mali i Shushicës. Ata kanë TV LCD satelitor, një minibar dhe ajer te kondicionuar. Free Wi-Fi është në dispozicion në të gjithë pronën. Lehtesirat: dhoma jo duhanpirëse, dhoma familjare, ashensor / ashensor, kutinë e sigurisë, ajer te kondicionuar, tavolinë para 24 orësh, ruajtje valixhesh, lavanderi, hekurosje, kembim valutor, suvenire / dyqan dhuratash, faks / fotokopjim, sherbim biletash, restorant, bar, bar-rostiçeri, gazeta, zonë private e plazhit, shesh lojërash për fëmijë, tarracë kopsht, pishinë të hapur. Hoteli ofron një restorant, i cili ndodhet në katin e parë dhe ka një kapacitet prej 170 vendesh. Ky hotel është 5 km larg nga qendra e Vlorës. Hotel New York është një 3-minuta në këmbë nga stacioni i autobusit lokal dhe parkim falas private është e vendosur në vend. Aeroporti i Tiranës është afërsisht një makinë 2 orë nga Vlora.
 

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd