Hotel "KLAJDI"

Detaje

Mali i Robit, Golem, 2001 Golem

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 
Hotel Bar Restorant Klajdi ndodhet buzë detit Adriatik në mes të pishave dhe rërës së lëmuar. Hoteli ndodhet në vijën e parë të plazhit dhe ka një kapacitet prej 40 dhomash, përfshirë disa suita. shërbime në dhomë; gjendja e ajrit, mini-bar, TV satelitor, internet WiFi falas, banjo me dush, tharëse flokësh dhe tualetin falas etj. Hoteli ka një Restorant dhe një bar me pamje nga deti; pica me shumëllojshmëri shije dhe menu të pasur, shërbim cilësor, gatim i shijshëm përfshin të gjitha pjatat karakteristike shqiptare, kuzhina franceze, italiane dhe aziatike. Restoranti është i ndarë në dy zona. Një zonë është e vendosur me një pamje të bukur të detit dhe tjetra afër pishinës dhe në një mjedis të qetë, duke siguruar një atmosferë romantike në mbrëmje. Menuja është e thjeshtë dhe e shëndetshme, e bazuar në fruta deti dhe e frymëzuar nga shijet lokale të kuzhinës mesdhetare dhe asaj tradicionale shqiptare. Pjatat tona janë bërë në mënyrë rigoroze me vaj ulliri "ekstra të virgjër". Në vendpushimin tonë ju mund të shijoni pizza me shije të ndryshme. Plazhi privat ndodhet rreth 50 metra larg hotelit, restorantit dhe barit. Pozicioni i tij strategjik e bën atë plazhin më të qetë në zonë. Vizitorët tanë kanë çadra dhe shezllone plazhi. Plazh privat me shezllone personale për vizitorët e hotelit; shërbim cadra, pishinë për fëmijë dhe të rritur, parkim të siguruar, shesh lojërash për fëmijë, sallë pritjeje TV, Wi-Fi.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd