Hotel "PRINC ADRIATIC "

Detaje

Shëngjin
Bulevardi Nënë Tereza, Shëngjin 4503

Destinacioni: Shëngjin
Shteti: Shqipëri

 Resorti Prince Adriatic ka biçikleta falas, kopsht, një bar dhe sallë pritjeje të përbashkët në Shëngjin. Ndër objektet e kësaj prone janë një restorant, një tavolinë para 24 orësh dhe një kuzhinë e përbashkët, së bashku me WiFi falas. Akomodimi përmban shërbimin në dhomë, një klub për fëmijë dhe këmbimin valutor për mysafirët.

Disa dhoma kanë një aneks kuzhine me një makinë larëse enësh, një mikrovalë dhe një frigorifer.

Hoteli ofron një mëngjes italian.

Resorti Prince Adriatic ofron shesh lojërash për fëmijë. Ju mund të luani mini-golf në strehim, dhe zona është e popullarizuar për zhytje.

Aeroporti më i afërt është Tirana International Nënë Tereza, 47 km nga hoteli, dhe prona ofron një shërbim falas të anijes në aeroport.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd