Hotel "MORINA PALACE " 4*

Detaje

Dhërmi, Himarë, Albania.

Destinacioni: Durrës
Shteti: Shqipëri

 
Morina Palace ndodhet 50 metra larg detit në një nga plazhet më të bukura të jugut. Ideashtë ideja e avangardës e një grupi njerëzish që duan të ripërcaktojnë idenë e luksit në Shqipëri.

Ne e dimë që jemi të rinj, por ne vendosim përpjekje, përvojë dhe pasion për të goditur zemrat tuaja herën e parë.
I ndodhur në Dhërmi, vetëm disa hapa larg plazhit me rërë, Hotel Morina Palace përmban një restorant dhe një pishinë të hapur not. Parkim falas private është në dispozicion në faqen, si dhe WiFi falas. Të gjitha dhomat kanë një ballkon dhe një banjo private me tualetin falas të përfshira. Guests mund të gëzojnë bar në vend dhe ka një tavolinë para 24 orësh në pronë. Aktivitete të ndryshme janë në dispozicion në rrethinë, duke përfshirë peshkimin dhe Janji. Vlora mund të arrihet brenda 57 m ndërsa Sarande është 72 km larg.
Morina Palace është një hotel luksoz që do të magjepsë të gjithë vizitorët me thjeshtësinë e tij të bukur dhe atmosferën relaksuese. Ky vendpushim i mahnitshëm Drymades është ndërtuar në rrëzë të një kodre, pak mbi një nga plazhet më të bukura të Drymades. Vëmendje e veçantë i është tërhequr detajeve dhe estetikës, duke kombinuar traditën lokale me stilin modern të të jetuarit. Në Morina Palace ne u ofrojmë mysafirëve tanë një mori opsionesh akomodimi. Zgjidhni midis dhomave dhe shijoni pamje spektakolare në kopshtet dhe pishinën, plazhin dhe bukuritë natyrore të Drymades. Në Morina Palace, të ftuarve u ofrohen dhoma me kontroll individual të klimës, TV, një tualet privat, një ballkon privat dhe një tavolinë shkrimi. Shumica e dhomave kanë pamje nga deti. Dhomat kompakte kanë banjo me dush, vaskë dhe tharëse flokësh. Restoranti në vend është i specializuar në kuzhinën ndërkombëtare. Komoditetet si një park privat makinash private, këmbimi valutor dhe një dhomë magazinimi ofrohen në vend. Morina Hotel i kënaq mysafirët me karrige plazhi dhe cadra.

Galeri

Çmimore

PeriodGjithcka e përfëshirë
1/1
Gjithcka e përfëshirë
1/2
Gjithcka e përfëshirë
1/3
Lëshime për fëmijë
Prej (0 – 5.99)vjet

 
Lëshime për fëmijë
Prej (5 – 11.99)vjet
Qershor///Falas50%
Korrik - Gusht///Falas50%
Shator///Falas50%
*Çmimet janë të dhëna në Eur për person në natë a pagesa në kundërvlerë të denarit 1 Eur/61.8 Mkd